Baika Dachy

Firma BAiKA znajduje się na rynku od 2014 roku. Jej nazwa wywodzi się od imion założycieli, czyli Bartka i Kamila. Ostatnie 5 lat na rynku pozwoliło na stworzenie świetnie rozwijającej się firmy na rynku radomskim oraz okolicach. Główną tematyką firmy są dachy, okna i elewacje.

Przebieg współpracy

Nasza współpraca rozpoczęła się od wielu rozmów i spotkań na podstawie których został wykonany dokładny audyt. Na jego podstawie przygotowana została identyfikacja wizualna firmy oraz projekt strony internetowej, który można teraz zobaczyć w pełnej okazałości wchodząc w link powyżej. Realizując i tworząc projekt strony internetowej chcieliśmy wraz z klientem wyróżnić się na tle konkurencji i zachęcić nowych klientów do pozostania na stronie oraz zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

Wpadliśmy na pomysł aby na stronie głównej stworzyć interaktywne zdjęcie, gdzie zaprezentowane zostaną wszystkie elementy z oferty firmy Baika Dachy. Oprócz tego nałożone zostały animacje i efekty zmiany kolorów, które potęgowały efekt i jeszcze bardziej zwracały uwagę klienta. Dzięki ciężkiej pracy i dobrej znajomości technologii internetowych osiągnęliśmy sukces i wszystko przebiegło po naszej myśli.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tak zaawansowanym i interesującym projekcie jakim jest Baika Dachy. Liczymy, że będzie takich więcej!

Typografia

Poppins
regular bold
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Kolorystyka wykorzystana w projekcie

#484848

#386093

#b1292b

Projekt graficzny