Hosting

Zadbaj o swoją stronę internetową
wybierz najlepszy hosting

Jak już zapewne wiesz mając stronę internetową wymaga ona stałej opieki, zadbaj o to. W ramach naszej oferty hostingu, posiadamy najnowsze rozwiązania technologiczne oraz specjalną technologię Redis, która optymalizuje szybkość jej ładowania. Dodatkowo pomożemy ci w przyspieszeniu działania strony oraz we wszystkich technicznych tematach. O nic nie musisz się martwić, my wszystko załatwimy za Ciebie.

Cena: 150 zł / rok

Najniższa cena w przeciągu ostatnich 30 dni: 150 zł.

* w przypadku zapisania się do naszego newslettera otrzymasz dodatkowe 5 zł rabatu!

Gwarancja

Swift

30 dni

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Darmowe przeniesienie danych

W ramach zakupionego hostingu kompleksowo zajmujemy się przeniesieniem plików strony oraz poczty. Wszystko za Ciebie zrobimy i nie musisz niczym zawracać sobie głowy.

Jak najbardziej! W ramach zakupionego hostingu wykonujemy darmową migrację danych. Przenosimy wszystkie pliki strony, zajmujemy się konfiguracją oraz przenosimy zawartość skrzynek pocztowych.

Jesteśmy zwolnieni z płacenia podatku VAT więc kwota netto jest taka sama jak brutto.

Jak najbardziej wystawiamy fakturę jednakże jesteśmy zwolnieni z podatku VAT więc kwota netto będzie taka sama jak brutto.

Kopia bezpieczeństwa wykonywana jest codziennie 7 dni wstecz.

Certyfikat SSL służy do szyfrowania wszystkich informacji przesyłanych pomiędzy serwerem, a przeglądarką internetową. Dzięki takiemu certyfikatowi przesyłane dane są bezpieczne i nie jest możliwe ich odczytanie przez osoby niepożądane.

Swift Agency - Agencja Interaktywna
5.0
Na podstawie 19 opinii
powered by Google
js_loader

Optymalizacja

Naszą współpracę po przeniesieniu strony rozpoczynamy zawsze od optymalizacji pod względem szybkości ładowania strony/sklepu oraz pozycjonowania. Zadbamy by strona spełniała najwyższe standardy.

Bezpieczeństwo / Certyfikat SSL

Dla każdej strony internetowej oferujemy certyfikat bezpieczeństwa SSL, który zapewni szyfrowanie przesyłanych danych na stronie internetowej.

Darmowe przeniesienie

W ramach zakupionego hostingu oferujemy darmowe przeniesienie strony internetowej oraz skrzynek pocztowych znajdujących się w ramach zakupionej domeny.

Kopie zapasowe

Systematycznie wykonujemy kopie zapasowe stron i sklepów do 7 dni wstecz. W przypadku awarii jesteśmy w stanie szybko ją przywrócić i odzyskać najważniejsze dane.

Wsparcie

Jeśli na Twojej stronie pojawi się błąd , który spowoduje problem z działaniem strony lub sklepu od razu postaramy się pomóc.

Zaufali nami i zadbali o swoje bezpieczeństwo