O nas

Dowiedz się więcej na nasz temat

Swift Agency - agencja interaktywna

Wejdź na wyższy poziom!

Jesteśmy agencją interaktywną Swift Agency z siedzibą w Zwoleniu (Swift Agency Zwoleń). W prowadzeniu agencji mamy ogromne doświadczenie, ponieważ od wielu lat zajmujemy się m.in.: tworzeniem stron internetowych, nakręcaniem oraz składaniem filmów promocyjnych, robieniem zdjęć z ziemi jak i z powietrza za pomocą drona, tworzeniem panoram 360 stopni z ziemi oraz z powietrza, jak również zajmujemy się wirtualnym zwiedzaniem. Dodatkowo współpracujemy od lat z osobami, które zajmują się grafiką (tworzenie ulotek, wizytówek, banerów) oraz drukarniami. Żeby umieścić to wszystko w jednym miejscu postanowiliśmy stworzyć Swift Agency – agencję interaktywną w Zwoleniu.

Swift Agency Zwoleń to firma, która stawia na profesjonalizm oraz rzetelność. U nas nie ma miejsca na niedociągnięcia. Staramy się swoje zlecenia wykonać jak najlepiej tak, by każdy z naszych klientów był zadowolony, oraz z czystym sumieniem mógł polecić nas innym. Czerpiemy ogromną satysfakcję z tego, że nasza praca spodobała się oraz została zaakceptowana prze klienta. To motywuje nas do dalszej pracy oraz do rozwoju Swift Agency – agencji reklamowej w Zwoleniu.

Zanim zaczniemy swoja pracę to zdanie naszego klienta jest dla nas najważniejsze. Dla każdego zawsze tworzymy indywidualna ofertę, składającą się z tego czego oczekuje od nas klient. Ofertę opracowujemy bardzo dokładnie, tak, by była jak najkorzystniejsza dla osoby zainteresowanej współpracą z nami.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz rzetelności zaufało nam już wiele firm oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy już wiele stron internetowych czy filmów promocyjnych. Pracujemy z pasją. Każde zlecenie jest dla nas ważne, wkładamy w swoją pracę wszystkie swoje siły oraz wykorzystujemy różne pomysł by każdy był usatysfakcjonowany nasza pracą. Mamy nadzieję, że kolejni klienci Swift Agency nie będą zawiedzeni współpracą z nami.

Swift Agency – Agencja interaktywna ma swoją siedzibę w Zwoleniu. Nasz zasięg pracy obejmuje całą Polskę. Pomożemy w promocji każdej zainteresowanej firmie czy osobie prywatnej.

Jeśli ktoś z Was jest chętny do współpracy z nami to zachęcamy do kontaktu!


Joanna Burakowska i Stanisław Szewczyk

Pozwól, że się przedstawimy

Jesteśmy młodymi ludźmi z pasją oraz z głowami pełnymi pomysłów!
Główną dziedziną zainteresowań jest pisanie profesjonalnych tekstów i treści, oraz latanie dronem.

Joanna Burakowska

CEO & Founder Swift Agency

  • Certyfikat Google Internetowe Rewolucje Joanna Burakowska
Główną dziedziną zainteresowań jest tworzenie stron internetowych, latanie dronem oraz fotografia.

Stanisław Szewczyk

CEO & Founder Swift Agency

  • Certyfikat Google Internetowe Rewolucje Stanisław Szewczyk