O nas

Dowiedz się więcej na nasz temat

Swift Agency - agencja interaktywna

Wejdź na wyższy poziom!

Jesteśmy agencją interaktywną Swift Agency z siedzibą w Zwoleniu. W prowadzeniu agencji mamy ogromne doświadczenie, ponieważ od wielu lat zajmujemy się m.in.: tworzeniem stron internetowych oraz sklepów,  nakręcaniem oraz montowaniem filmów promocyjnych, robieniem zdjęć z ziemi jak i z powietrza za pomocą drona, przygotowywaniem treści (copywriting) oraz pozycjonowaniem stron internetowych. Dodatkowo współpracujemy od lat z osobami, które zajmują się grafiką i przygotowują materiały reklamowe m.in.: ulotki, wizytówki czy banery. Żeby umieścić to wszystko w jednym miejscu postanowiliśmy stworzyć w Zwoleniu agencję interaktywną – Swift Agency.

Swift Agency to firma, która stawia na profesjonalizm oraz rzetelność. U nas nie ma miejsca na niedociągnięcia. Staramy się swoje zlecenia wykonać jak najlepiej, by każdy z naszych klientów był zadowolony, oraz z czystym sumieniem mógł polecić naszą firmę innym. Czerpiemy ogromną satysfakcję kiedy nasza praca spodobała się oraz została zaakceptowana prze klienta. To motywuje nas do dalszej pracy oraz do rozwoju agencji interaktywnej.

Od samego początku zdanie naszego klienta jest najważniejsze. Dla każdego zawsze tworzymy indywidualną ofertę, która składa się z wielu szczegółowych informacji. Ofertę opracowujemy bardzo dokładnie, tak, by była jak najkorzystniejsza dla osoby zainteresowanej współpracą z nami.

Dzięki naszemu doświadczeniu oraz rzetelności zaufało nam już wiele firm oraz osób prywatnych. Stworzyliśmy już ogromną ilość stron internetowych, sklepów internetowych czy też filmów promocyjnych. Pracujemy z pasją. Każde zlecenie jest dla nas ważne, wkładamy w swoją pracę wszystkie swoje siły oraz wykorzystujemy różne pomysł by każdy był usatysfakcjonowany nasza pracą. Mamy nadzieję, że kolejni klienci Swift Agency nie będą zawiedzeni współpracą z nami.

Agencja interaktywna Swift Agency ma swoją siedzibę w Zwoleniu. Nasz zasięg pracy obejmuje całą Polskę. Pomożemy każdej zainteresowanej firmie czy osobie prywatnej w tworzeniu promocji w internecie oraz zaplanowaniu całościowej identyfikacji wizualnej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, nie zwlekaj – skontaktuj się z nami i stwórzmy razem coś niesamowitego!


Joanna Burakowska i Stanisław Szewczyk

Pozwól, że się przedstawimy

Jesteśmy młodymi ludźmi z pasją oraz z głowami pełnymi pomysłów!
Główną dziedziną zainteresowań jest pisanie profesjonalnych tekstów i treści, oraz latanie dronem.

Joanna Burakowska

CEO & Founder Swift Agency

  • Certyfikat Google Internetowe Rewolucje Joanna Burakowska
Główną dziedziną zainteresowań jest tworzenie stron internetowych, latanie dronem oraz fotografia.

Stanisław Szewczyk

CEO & Founder Swift Agency

  • Certyfikat Google Internetowe Rewolucje Stanisław Szewczyk