Rower Sport

Rowery Zwoleń to firma, która już od ponad 20 lat specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju rowerów oraz akcesoriów z nimi związanych. Dzięki utworzeniu sklepu internetowego już nikt nie będzie miał wątpliwości, gdzie kupić rower lub części oraz wypożyczyć sprzęt sportowy tj. rowery, narty, bagażniki dachowe i boxy. 

Przebieg współpracy

Współpraca z firmą Rower Sport rozpoczęła się już bardzo dawno kiedy to stworzyliśmy pierwszą stronę internetową, na której znalazły się informacje na temat sklepu stacjonarnego, który znajduje się w mieście Zwoleń. Wzbogaciliśmy wtedy stronę o galerię zdjęć gdzie znajdowały się fotografie z rajdów rowerowych organizowanych przez tą firmą i nie tylko. Początkowo był to rodzinny biznes, który z roku na rok nabierał coraz większego rozpędu i zyskiwał kolejnych zadowolonych klientów. Z tego też powodu postanowiliśmy z firmą Rower Sport wejść na wyższy poziom i zaoferować nowy sposób zakupu sprzętu rowerowego.

Podjęta została decyzja o utworzeniu sklepu internetowego, który będzie prosty w obsłudze ale jednocześnie zachęcał do zakupu poprzez swój wygląd. W trakcie projektowania i przygotowywania wizualizacji wzorowaliśmy się na największych sklepach z branży rowerowej w skali naszego kraju jak i za granicą. Dzięki dodaniu zaawansowanych filtrów przy wyszukiwaniu wybranych produktów klient w łatwy sposób może znaleźć to czego szuka. Oprócz tego dodane zostały animacje oraz filmy, które zwiększyły pozytywne doznania odbiorcy w trakcie przeglądania sklepu internetowego. Dołożyliśmy wszelkich starań aby ten projekt został ukończony z dbałością o każdy szczegół, a efekt naszej pracy możecie teraz zobaczyć wchodząc na stronę internetową firmy Rower Sport – KLIK.

Typografia

LATO
regular
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Kolorystyka wykorzystana w projekcie

#006814

#3e3e3e

Projekt graficzny